محل تبلیغات شما

من میشه گفت یک ماهه که شروع به کار کردم و با دوستم یه دفتر کار گرفتیم که کارمون رو استارت بزنیم این ساختمونی که ما در اون دفتر کار داریم یه مقدار قدیمی ساز هست و برای همین میشه گفت خیلی امکانات رو اصلا نداره و برای همین خودمون یعنی اعضای ساختمون باید همکاری داشته باشیم تا درستش کنیم چون الان فصل سرما هست تصمیم گرفتیم اولین کاری که میکنیم یه ایزوگام با قیمت مناسب پیدا کنیم رو فروشنده های خارج از فضای مجازی که اصلا واقعا نمیشه حساب باز کرد میدونید چرا چون فقط قصد فروش دارن حالا با قیمت بالا یا پایین براشون آنچنان فرقی نداره و نه توضیحی در مورد اون محصول بهتون میدن نه اینکه اطلاعاتی در اختیارتون میزارن پس بهتره که خودتون دست به کار بشید و توی فضای مجازی چیزی که میخواید پیدا کنید چون من و دوستم کارمون دکوراسیون داخلی هست تصمیم گرفتیم که سایت ساختمون دات کام رو برای ایزوگام بهشون معرفی کنیم چون این سایت واقعا از هر نظر سایت خوب و قوی هست و  میشه بهش اعتماد کرد و خود ما بارها و بارها ازش استفاده کردیم دسته ی ایزوگام رو بهشون نشون دادیم و با توافق هم یه آگهی رو انتخاب کردیم و با فروشنده تماس گرفتیم و بهمون گفت که هم نصب رایگان داره و هم اینکه قیمت مناسبی بهمون داد با هم کنار اومدیم و نصب ایزوگام رو برامون تو مدت یک روز انجام داد و هم ساکنین راضی بودن و هم اینکه برای ما هم یه تجربه خوب شد و تو کارای خودمون میتونید از این فروشنده استفاده کنیم چون کار ایزوگام رو خوب انجام داد و برامون راضی کننده بود به شما هم پیشنهاد میدم یه سری به سایت ساختمون دات کام بزنید سایت خوب و مفیدیه و میتونه براتون راضی کننده باشه.

لایسنس اختصاصی آنتی ویروس نود 32

ایزوگام با قیمت مناسب

ترکیب پرسپولیس اعلام شد/ حضور رضائیان و مهاجم اوکراینی

هم ,رو ,یه ,ایزوگام ,کار ,سایت ,و هم ,و با ,کنیم چون ,با قیمت ,تصمیم گرفتیم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نکاتی از یک فیلم تازه منتشر شده phivoselfber bridfectmijo Manuel's style حقیقت ساحل و باران فرهنگی ادبی علمی آموزشی السلام علیک یا امام محمد تقی یا جوادالائمه bselawethban کمک دیجیتال nikatatre